Trainingsschema

Dit schema loopt van 19-7-2019 t/m 30-6-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Semi - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D2 Semi - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D3 Zand - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D4 Zand - CD
18:00 - 19:30 Jongens C1 Zand - AB
18:00 - 19:30 Jongens C2 Semi - AB
18:00 - 19:30 Jongens D1 Semi - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B1 Semi - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B2 Semi - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B3 Zand - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B4 Zand - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Meisjes C1 Semi - CD
16:30 - 18:00 Meisjes C2 Semi - AB
16:30 - 18:00 Meisjes C3 Zand - AB
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Semi - CD
18:00 - 19:30 Meisjes A2 Semi - AB
18:00 - 19:30 Meisjes A3 Zand - AB
18:00 - 19:30 Meisjes A4 Zand - CD
19:30 - 21:30 Verhuur Voetbal,
contact MHV O. Agterbosch
Trainingsgroep Zand
19:30 - 21:00 Heren 1 Rob Hupkens Semi - AB
19:30 - 21:00 Jongens A1 Semi - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Instroomgroep Jongste Jeugd Trainingsgroep Semi - AB
15:30 - 16:30 Funkey Semi - AB
15:30 - 16:30 Meisjes F3 Semi - CD
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Semi - AB
16:30 - 17:30 Jongens E1 Semi - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E1 Semi - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 Semi - AB
16:30 - 17:30 Meisjes E1 Semi - CD
16:30 - 17:30 Meisjes E2 Semi - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Zand - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Zand - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Semi - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Semi - CD
19:00 - 21:00 Keeperstraining Trainingsgroep Semi - CD
19:00 - 20:30 Jongens C1 Semi - AB
19:00 - 20:30 Jongens C2 Zand - AB
20:30 - 22:00 Trimhockey Trainingsgroep Semi - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Albert-Jan Vaartjes Semi - CD
20:30 - 22:00 Dames 2 Zand - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Jongens D1 Zand - AB
16:30 - 18:00 Meisjes C1 Semi - CD
16:30 - 18:00 Meisjes C2 Zand - CD
16:30 - 18:00 Meisjes C3 Semi - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Semi - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Semi - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B3 Zand - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B4 Zand - CD
19:30 - 21:00 Jongens A1 Semi - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Semi - CD
20:00 - 21:30 Dames Vet A Zand
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Instroomgroep Jongste Jeugd Trainingsgroep Semi - CD
16:00 - 17:00 Jongens F1 Semi - AB
16:00 - 17:00 Meisjes F1 Semi - AB
16:00 - 17:00 Meisjes F2 Semi - AB
16:00 - 17:00 Meisjes F3 Semi - AB
17:00 - 18:30 Jongens 8E1 Semi - CD
17:00 - 18:30 Jongens E1 Semi - AB
17:00 - 18:30 Meisjes 8E1 Semi - CD
17:00 - 18:30 Meisjes 8E2 Semi - CD
17:00 - 18:30 Meisjes E1 Semi - AB
17:00 - 18:30 Meisjes E2 Semi - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Semi - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A3 Semi - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A4 Zand - AB
20:00 - 21:30 Dames 1 Albert-Jan Vaartjes Semi - CD
20:00 - 21:30 Dames 2 Zand - CD
20:00 - 21:30 Heren 1 Rob Hupkens Semi - AB
20:00 - 21:30 Heren Vet A Zand - AB